Wie zijn wij

DSV Verzekeringen is onderdeel van DSV Assurantiegroep B.V.,een middelgrote Registermakelaar in Assurantiën (RMiA). Wij zijn bij uitstek uw gesprekpartner wanneer het gaat om riskmanagement in het (groot) zakelijke segment. Uiteraard kunnen wij u ook adviseren bij het tot stand komen van passende verzekeringstechnische oplossingen die voortvloeien uit het risicobeheer. Uw belang, als klant, staat hierbij altijd voorop. 

Toegevoegde waarde

In het bijzonder voor ondernemingen zal een onafhankelijk intermediair een sterk toegevoegde waarde hebben. Deze waarde komt vooral naar voren op het terrein van de toetsing van de door de verzekeraar te leveren combinatie van diensten en tarieven aan de reële verzekeringsbehoefte van de onderneming. Natuurlijk dienen bepaalde risico’s te worden afgedekt door middel van verzekeringsoplossingen; maar andere risico’s wellicht niet. Risico management en risico analyse gaan vooraf aan een verzekeringscontract. 

Onafhankelijk, deskundigheid en ervaring

Dit zijn de drie sleutelwoorden die de voorwaarden vormen om de toegevoegde waarde van het verzekeringsintermediair voor de betreffende onderneming ook daadwerkelijk inhoud te geven. Onafhankelijkheid impliceert heel concreet dat het intermediair op geen enkele wijze aan welke specifieke verzekeraar dan ook gebonden of verbonden is. Deskundigheid betekent niet alleen goed opgeleid, maar ook beschikken over jarenlange ervaring op het gebied van bedrijfsmatige risico’s waaronder de werknemersverzekeringen (veelal collectieve contracten).

Amstel Lloyd Assuradeuren

Volmachtkantoor Amstel Lloyd Assuradeuren B.V. is ons zusterbedrijf. Als volmachtkantoor heeft Amstel Lloyd de bevoegdheid om namens een aantal verzekeraars verzekeringen te accepteren en schade te behandelen. Amstel Lloyd heeft een eigen vergunning van de Autoriteit Financiële Markten (AFM) en werkt via DSV Assurantiegroep B.V.

Klik hier en bekijk de website...

Medewerkers

Hieronder volgt een overzicht van onze medewerkers.

Directie
Kick Pullen

035-7517940 / 06-54781133
pullen@dsv-insurance.nl

Dick Schröder

035-7517941 / 06-54781134
schroder@dsv-insurance.nl

Maarten Dulmus (Media)

035-6773103 / 06-53932382
dulmus@dsv-insurance.nl

Commerciële zaken
Jan Sarink

06-51335023
sarink@dsv-insurance.nl

Acountmanagement
Wilfried Lenting

06-39720008
lenting@dsv-insurance.nl

Kai Metselaar (Media) 06-48521173
kai@mediapolis.nl
Acceptatie
Thomas Koenders

035-7517942
koenders@dsv-insurance.nl

Olaf Baar

035-7517957
baar@dsv-insurance.nl

Juliët Calis julietcalis@dsv-insurance.nl
Anouk Hulsman (Media)

035-6773103
anouk@mediapolis.nl

Pepijn Teunissen (Media)

035-6773103
pepijn@mediapolis.nl

Schade
Ron Vreeman

035-7517921 / 06-53925722
vreeman@dsv-insurance.nl

Nancy Das (Media)

035-6773103
das@dsv-insurance.nl
nancy@mediapolis.nl

Financiën/Assurantieadministratie

Peter Kost

035-7517955
kost@dsv-insurance.nl

Daniëlle Wissink

035 - 7517945
wissink@dsv-insurance.nl
danielle@apparatuurverzekering.nl

Angelique Kruijt-Litjens

035 -7517947
kruijt@dsv-insurance.nl

Renata Kansil 035 - 7517958
kansil@dsv-insurance.nl
Reinolt Nanninga 035 - 7517944 / 06-54781132
nanninga@dsv-insurance.nl
Marketing en communicatie
Nelleke Lenting-Rozendal 035-7517922
nlenting@dsv-insurance.nl